logo


Вихованці
Підведено підсумки щорічної Всеукраїнської акції "День зустрічі птахів"

Переможцями в номінації: «Агітаційна робота» стали вихованці Центру:

ІІ місце:

Гамузинський Василь та Ребенко Єгор, учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської РДА, вихованці  гуртка "Друзі природи", керівник Фоміна Олена Леонідівна.

Подякою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України  за залучення учнівської молоді до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до тварин Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів" Фоміну Олену Леонідівну, керівника гуртка "Друзі природи".

 

 
Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму серед учнів 12-15 років

 З 24 по 26 квітня 2019 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Національної академії наук України провів Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму серед учнів 12-15 років.

Мета конкурсу - підтримка дослідницько-експериментальної діяльності учнів, які мають досвід роботи в галузях природничих наук і досягли певних результатів у галузі винахідництва та раціоналізаторства.

У складі учасників від Київської області були вихованці Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості  учнівської молоді, учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації, які перемогли у заочному етапі та вибороли право представляти свої роботи у відкритому стендовому захисті проектів, а саме: Лук’яненко Лілія, Іщенко Віталіна, Ребенко Єгор, Юрченко Тарас, Кожемяків Олексій, Савенок Діана. Координатор проектів: Фоміна Олена Леонідівна.

 

За підсумки фінального етапу всі учасники стали переможцями у своїх секціях: Савенок Діана – І місце у секції «Хімія», Лук’яненко Лілія, Іщенко Віталіна – ІІ місце у секції «Біологія», Ребенко Єгор – ІІ місце у секції «Прикладна екологія», Юрченко Тарас, Кожемяків Олексій – ІІ місце у секції «Інженерні науки».

Вітаємо нашу команду з високими результатами і бажаємо подальших успіхів!

 
Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Юний дослідник”

27 березня 2019 року на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»  відбувся очний тур  ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

33 учня із закладів загальної середньої освіти та  позашкільної освіти  представляли свої роботи в очному турі обласного етапу конкурсу. Серед них і вихованці Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді - Поліна Жосан та Захарій Москалець.

За результатами конкурсу:

- Москалець Захарій посів ІІ місце в номінації "Рослини навколо нас" з роботою "Екологічні особливості рослин напівпаразитів";

- Жосан Поліна посіла ІІІ місце в номінації "Охороно здоров"я" з роботою "За здоров"ям до бджоли"

 

 
Про підсумки Всеукраїнсаького конкурсу досягнень юних зоологів-тваринників

  З 30 січня по 01 лютого 2019 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України провів Всеукраїнський етап виставки-конкурсу досягнень юних зоологів-тваринників.

 Мета конкурсу - підтримка дослідницько-експериментальної діяльності учнів, які мають досвід роботи з зоології і тваринництва та досягли в цих галузях певних результатів.

 У складі команди від Київської області були вихованці Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які стали переможцями заочного етапу конкурсу у секції «Зоологія» і отримали право представити свої науково-дослідні роботи у фіналі: Ребенко Єгор, Гамузинський Василь та Дроздівська Анастасія.

В нелегкій конкурентній боротьбі, за підсумки фінального етапу конкурсу, Дроздівська Анастасія посіла ІІІ місце у секції «Зоологія», а Ребенко Єгор та Гамузинський Василь отримали відзнаки фіналістів Всеукраїнського етапу конкурсу. Учнівську делегацію від Київської області підготувала Фоміна Олена Леонідівна, керівник гуртка-методист Києво-Святошинського РЦЕНТУМ, вчитель Новосілківської школи І-ІІІ ступенів.

Вітаємо нашу команду з високими результатами і бажаємо подальших творчих успіхів!

 
Про підсумки Всеукраїнської природоохоронно- пропагандистської акції «Припутень — птах року 2018»

 

    З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їхніх природних біотопів, залучення   учнів  до активної природоохоронної роботи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів провели щорічну природоохоронну акцію «Припутень — птах року 2018».

   У рамках акції в навчальних закладах було сплановано та проведено низку заходів, зокрема: вивчення біології припутня шляхом організації експедицій (екскурсій), виступи агітбригад, різноманітні конкурси, тематичні заняття, бесіди. У ході акції учні також вивчили біологічні особливості різних видів птахів України, які потребують охорони.

   Загалом, в оргкомітет надійшло близько 500 учнівських робіт із різних куточків України. Серед них і роботи школярів Києво-Святошинського району.

На підставі висновків журі:

Детальніше...
 
Відбувся Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

      З метою підготовки майбутньої наукової зміни в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з 31 жовтня по 2 листопада 2018 року проходив фінальний етап щорічного Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи». На заході учні та студенти, що мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук, мали змогу представити свої проекти.

     До участі у фінальному етапі форуму, у складі делегації від Київської області, були запрошені вихованці гуртка «Екологи-краєзнавці» Києво-Святошинського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учні 8 класу Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: Лук’яненко Лілія та Степенко Костянтин. Саме їх дослідницькі проекти були відібрані для участі у фіналі. Керівник проектів: Олена Леонідівна Фоміна.

     Лук’яненко Лілія представляла своє дослідження у секції «Ботаніка», а Степенко Костянтин - у секції «Науки про Землю». За результатами конкурсу обоє учасників посіли ІІІ місця.

Вітаємо Лілію та Костянтина з перемогою у Всеукраїнському форумі та бажаємо їм подальших цікавих досліджень та творчих успіхів!

 
Всеукраїнський фестиваль «Україна-сад»

З 3 по 5 жовтня 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходив Всеукраїнський дитячий фестиваль «Україна-сад», в якому взяли участь делегації з 9 областей України. Київську область на фестивалі представляли вихованці Києво-Святошинського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: Каюк Ліна, Романюк Марія, Кухарський Юрій. Керівники делегації: Фоміна О.Л. та Данілова О.М.

Детальніше...
 
Про підсумки обласного конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років)

На конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) були представлені роботи 70 дітей – учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти міст та районів області. Конкурс проводився за 5 секціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Народознавство та краєзнавство», «Охорона здоров’я».

«Тваринний світ»

І місце

Москалець Захарій,вихованець Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота «Морфологічні та екологічні особливості хлібних жуків», керівник Фоміна О.Л.;

«Народознавство та краєзнавство»

ІІІ місце

Жосан Поліна, вихованка Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота

«Україна – «медова» країна», керівник Чапигіна О.А.

 
Вітаємо з перемогою!

Вихованки гуртка «Зелена» економіка» (керівник Малишева Т. В.),  учениці 10 класу  Боярської ЗОШ  І-ІІІ ст. №4  Кацапір Сніжана та Коржова Анна взяли участь у конкурсі творчих робіт «Молодь Київщини за «зелену економіку», який проводила кафедра економічного 

 менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса   Шевченка. У конкурсі взяли участь учні 30 шкіл м. Київ та Київської області.

 Кацапір Сніжана  виборола  І  місце за творчу роботу: «Шляхи заощадження   енергоресурсів у процесі домашнього господарювання».  Анна Коржова  одержала   грамоту  за креативність  та творчий підхід у підготовці  роботи: «Ландшафт міста   Боярка як фактор якості життя громади».

  11 квітня 2018 року дівчата взяли участь у Міжнародній науково-практичній   конференції молодих вчених: «Зелений бізнес: життя заради майбутнього», де   представили свої роботи і були нагородження грамотами та цінними подарунками.     Організатори  – українсько-німецька кафедра екологічного менеджменту і   підприємництва  економічного факультету  Київського національного університету     імені Тараса Шевченка,  німецьке товариство міжнародного співробітництва.

 

 

 
Підсумки Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Витяг з наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 27 березня 2018 року № 36:

Згідно з Планом всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік за основними напрямами позашкільної освіти у 2017 році було проведено Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!».

Детальніше...
 
Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

І місце у I вікової категорії (діти 6-11 років):

- Русан Софія, 8 років, вихованка гуртка «Берегиня» при Новосілківській ЗОШ, Києво-Святошинського РЦЕНТУМ, м. Боярка Київської області, за роботу «Прийшли щедрувати до вашої хати» (96 балів);

ІІ місце у I вікової категорії (діти 6-11 років):

- Стрілець Георгій, 8 років, вихованець гуртка «Берегиня» при Новосілківській ЗОШ, Києво-Святошинського РЦЕНТУМ, м. Боярка Київської області, за роботу «Дерев’яні санчата до композиції «Прийшли щедрувати до вашої хати», за допомоги батьків (86 балів);

грамота НЕНЦ у IІ вікової категорії (підлітки 12-16 років) в номінації «Подарунок воїну АТО»:

Дащенко Анна, вихованка гуртка «Вироби з бісеру» РЦЕНТУМ Києво- Святошинського району Київської області, за роботу «Святковий стільчик – подарунок воїну».

 
Вітаємо переможців Всеукраїнського етапу природоохоронної акції "Канюк звичайний — птах року 2017"

Витяг з наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівськогї молоді ( від 13 березня 2018 р. № 30):

І. Нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України та Українського товариства охорони птахів переможців природоохоронно-пропагандистської акції «Птах року 2017» за змістовну різнопланову роботу (реферати, презентації, малюнки, літературні твори):

ІІІ місце:

19.Лі Брюса, учня 4 класу Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Юні друзі природи» Києво-Святошинського РЦЕНТУМ Київської області (Керівник: Антіпова Н.Г.) (60 балів).

20.Соколовську Дар’ю, ученицю 2 класу Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні друзі природи» Києво- Святошинського РЦЕНТУМ Київської області (Керівник: Антіпова Н.Г.) (60 балів).

Детальніше...
 
Підсумки Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція"

І. Нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді переможців у номінації «Новорічна композиція»:

що посіли ІІ місце:

Авраменка Андрія, вихованця гуртка «Екодизайн», керівник: Лавренюк Алла Вікторівна, Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Київської області, за роботу «Різдвяний капелюх»; (85 балів)

 

ІІ. Нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді переможців у номінації «Стилізована ялинка»:

що посіли І місце:

Осовського Віктора, вихованця гуртка «Екодизайн», керівник: Лавренюк Алла Вікторівна, Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Київської області, за роботу «Ялинка миловара»; (97 балів)

Детальніше...
 
Вітаємо переможців Всеукраїнських конкурсів!

 Винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму  серед учнів 16-20 років,

Досягнень юних зоологів-тваринників

31 – 02 лютого 2018 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Національної академії наук України провів Всеукраїнські етапи конкурсів винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму серед учнів 16-20 років та Досягнень юних зоологів-тваринників.

Мета конкурсів - підтримка дослідницько-експериментальної діяльності учнів, які мають досвід роботи в галузях природничих наук і досягли певних результатів у галузі винахідництва та раціоналізаторства.

У складі учасників від Київської області були вихованці Києво-Святошинського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які стали переможцями заочного етапу конкурсу і отримали право представити свої науково-дослідні роботи у фіналі: Ребенко Катерина та Романюк Марія.

За підсумки фінального етапу наші дівчата впевнено вибороли перемогу: Ребенко Катерина – ІІ місце у секції «Біологія», Романюк МаріяІІІ місце у секції «Зоологія».

Переможців підготувала: Фоміна Олена Леонідівна, керівник гуртка-методист Києво-Святошинського РЦЕНТУМ, вчитель Новосілківської школи І-ІІІ ступенів.

 

  

 

Вітаємо нашу команду з високими результатами і бажаємо подальших успіхів!

 Корисні посилання