logo


Вихованці
Відбувся Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

      З метою підготовки майбутньої наукової зміни в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з 31 жовтня по 2 листопада 2018 року проходив фінальний етап щорічного Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи». На заході учні та студенти, що мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук, мали змогу представити свої проекти.

     До участі у фінальному етапі форуму, у складі делегації від Київської області, були запрошені вихованці гуртка «Екологи-краєзнавці» Києво-Святошинського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учні 8 класу Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: Лук’яненко Лілія та Степенко Костянтин. Саме їх дослідницькі проекти були відібрані для участі у фіналі. Керівник проектів: Олена Леонідівна Фоміна.

     Лук’яненко Лілія представляла своє дослідження у секції «Ботаніка», а Степенко Костянтин - у секції «Науки про Землю». За результатами конкурсу обоє учасників посіли ІІІ місця.

Вітаємо Лілію та Костянтина з перемогою у Всеукраїнському форумі та бажаємо їм подальших цікавих досліджень та творчих успіхів!

 
Всеукраїнський фестиваль «Україна-сад»

З 3 по 5 жовтня 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходив Всеукраїнський дитячий фестиваль «Україна-сад», в якому взяли участь делегації з 9 областей України. Київську область на фестивалі представляли вихованці Києво-Святошинського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: Каюк Ліна, Романюк Марія, Кухарський Юрій. Керівники делегації: Фоміна О.Л. та Данілова О.М.

Детальніше...
 
Про підсумки обласного конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років)

На конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) були представлені роботи 70 дітей – учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти міст та районів області. Конкурс проводився за 5 секціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Народознавство та краєзнавство», «Охорона здоров’я».

«Тваринний світ»

І місце

Москалець Захарій,вихованець Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота «Морфологічні та екологічні особливості хлібних жуків», керівник Фоміна О.Л.;

«Народознавство та краєзнавство»

ІІІ місце

Жосан Поліна, вихованка Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота

«Україна – «медова» країна», керівник Чапигіна О.А.

 
Вітаємо з перемогою!

Вихованки гуртка «Зелена» економіка» (керівник Малишева Т. В.),  учениці 10 класу  Боярської ЗОШ  І-ІІІ ст. №4  Кацапір Сніжана та Коржова Анна взяли участь у конкурсі творчих робіт «Молодь Київщини за «зелену економіку», який проводила кафедра економічного 

 менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса   Шевченка. У конкурсі взяли участь учні 30 шкіл м. Київ та Київської області.

 Кацапір Сніжана  виборола  І  місце за творчу роботу: «Шляхи заощадження   енергоресурсів у процесі домашнього господарювання».  Анна Коржова  одержала   грамоту  за креативність  та творчий підхід у підготовці  роботи: «Ландшафт міста   Боярка як фактор якості життя громади».

  11 квітня 2018 року дівчата взяли участь у Міжнародній науково-практичній   конференції молодих вчених: «Зелений бізнес: життя заради майбутнього», де   представили свої роботи і були нагородження грамотами та цінними подарунками.     Організатори  – українсько-німецька кафедра екологічного менеджменту і   підприємництва  економічного факультету  Київського національного університету     імені Тараса Шевченка,  німецьке товариство міжнародного співробітництва.

 

 

 
Підсумки Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Витяг з наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 27 березня 2018 року № 36:

Згідно з Планом всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік за основними напрямами позашкільної освіти у 2017 році було проведено Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!».

Детальніше...
 
Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

І місце у I вікової категорії (діти 6-11 років):

- Русан Софія, 8 років, вихованка гуртка «Берегиня» при Новосілківській ЗОШ, Києво-Святошинського РЦЕНТУМ, м. Боярка Київської області, за роботу «Прийшли щедрувати до вашої хати» (96 балів);

ІІ місце у I вікової категорії (діти 6-11 років):

- Стрілець Георгій, 8 років, вихованець гуртка «Берегиня» при Новосілківській ЗОШ, Києво-Святошинського РЦЕНТУМ, м. Боярка Київської області, за роботу «Дерев’яні санчата до композиції «Прийшли щедрувати до вашої хати», за допомоги батьків (86 балів);

грамота НЕНЦ у IІ вікової категорії (підлітки 12-16 років) в номінації «Подарунок воїну АТО»:

Дащенко Анна, вихованка гуртка «Вироби з бісеру» РЦЕНТУМ Києво- Святошинського району Київської області, за роботу «Святковий стільчик – подарунок воїну».

 
Вітаємо переможців Всеукраїнського етапу природоохоронної акції "Канюк звичайний — птах року 2017"

Витяг з наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівськогї молоді ( від 13 березня 2018 р. № 30):

І. Нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України та Українського товариства охорони птахів переможців природоохоронно-пропагандистської акції «Птах року 2017» за змістовну різнопланову роботу (реферати, презентації, малюнки, літературні твори):

ІІІ місце:

19.Лі Брюса, учня 4 класу Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованця гуртка «Юні друзі природи» Києво-Святошинського РЦЕНТУМ Київської області (Керівник: Антіпова Н.Г.) (60 балів).

20.Соколовську Дар’ю, ученицю 2 класу Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні друзі природи» Києво- Святошинського РЦЕНТУМ Київської області (Керівник: Антіпова Н.Г.) (60 балів).

Детальніше...
 
Підсумки Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція"

І. Нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді переможців у номінації «Новорічна композиція»:

що посіли ІІ місце:

Авраменка Андрія, вихованця гуртка «Екодизайн», керівник: Лавренюк Алла Вікторівна, Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Київської області, за роботу «Різдвяний капелюх»; (85 балів)

 

ІІ. Нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді переможців у номінації «Стилізована ялинка»:

що посіли І місце:

Осовського Віктора, вихованця гуртка «Екодизайн», керівник: Лавренюк Алла Вікторівна, Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Київської області, за роботу «Ялинка миловара»; (97 балів)

Детальніше...
 
Відбувся Всеукраїнський науково-технічний конкурс Intel-Eкo Україна 2018

6 – 9 лютого 2018 р. Міністерство освіти і науки України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel-Еко-Україна 2018. Intel-Еко Україна – це всеукраїнський конкурс наукової творчості учнів, національний етап міжнародного конкурсу Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), метою якого є формування та популяризація наукового і творчого світогляду серед молодого покоління, єднання бізнесу і науки а також випробовування українського інноваційного потенціалу на міжнародній арені. Переможці конкурсу отримують право представляти Україну на міжнародному конкурсі Intel ISEF та інших міжнародних конкурсах та олімпіадах.

Серед учасників конкурсу від Київської області виступала вихованка Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, учениця Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ребенко Катерина, яка представляла науково-дослідницьку роботу «Дослідження вмісту генетично-модифікованої сої у продуктах методом полімеразної ланцюгової реакції в реальному часі». Робота була представлена у секції «Біологічна та хімічна інженерія». За результатами конкурсу, в нелегкій боротьбі, Ребенко Катерина виборола ІІІ місце. Науковий керівник роботи: Фоміна Олена Леонідівна, керівник гуртка-методист РЦЕНТУМ, вчитель Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Науковий консультант: Іщенко Людмила Мар’янівна, завідувач лабораторії якості і безпеки продукції аграрно-промислового комплексу Національного університету біоресурсів і природокористування.

 

Вітаємо Катерину з перемогою та бажаємо подальших творчих та наукових успіхів!

 
Вітаємо переможців Всеукраїнських конкурсів!

 Винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму  серед учнів 16-20 років,

Досягнень юних зоологів-тваринників

31 – 02 лютого 2018 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Національної академії наук України провів Всеукраїнські етапи конкурсів винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму серед учнів 16-20 років та Досягнень юних зоологів-тваринників.

Мета конкурсів - підтримка дослідницько-експериментальної діяльності учнів, які мають досвід роботи в галузях природничих наук і досягли певних результатів у галузі винахідництва та раціоналізаторства.

У складі учасників від Київської області були вихованці Києво-Святошинського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які стали переможцями заочного етапу конкурсу і отримали право представити свої науково-дослідні роботи у фіналі: Ребенко Катерина та Романюк Марія.

За підсумки фінального етапу наші дівчата впевнено вибороли перемогу: Ребенко Катерина – ІІ місце у секції «Біологія», Романюк МаріяІІІ місце у секції «Зоологія».

Переможців підготувала: Фоміна Олена Леонідівна, керівник гуртка-методист Києво-Святошинського РЦЕНТУМ, вчитель Новосілківської школи І-ІІІ ступенів.

 

  

 

Вітаємо нашу команду з високими результатами і бажаємо подальших успіхів!

 
Підсумки обласного етапу трудової акції «Ліси для нащадків»

Наприкінці 2017 року вихованці гуртка «Люби і знай свій рідний край» Києво-Святошинського  районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Ольбішевська Ірина Анатоліївна) взяли участь у обласному етапі Всеукраїнської трудової акції «Ліси для нащадків» та зайняли ІІІ місце.

 
Про участь у VIІI Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

1-3 листопада 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, пройшов ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». У фіналі конкурсу було представлено 164 наукових проекти за різними категоріями.

У складі представників Київської області для очного захисту у фіналі було відібрано роботу Громової Дарини, вихованки гуртка «Екологи-краєзнавці» Києво-Святошинського РЦЕНТУМ, учениці Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Дарина виконала проектну роботу на тему: «Вікові дуби – жива спадщина рідного краю» у секції «Науки про Землю».  Керівник – Фоміна Олена Леонідівна.

В роботі було досліджено популяцію дуба звичайного (Quercus robur) південної околиці м. Києва в межах Національного природного парку „Голосіївський”.   

Було обстежено південну частину Національного природного парку „Голосіївський” і виявлено багато вікових дубів обхватом 150 - 450 см, які раніше не були описані в літературі. Також досліджено історичну цінність та біологічні особливості деяких екземплярів Quercus robur, консорцію дубів, визначено географічні координати, вік та екологічний стан дубових насаджень південної околиці м. Київ, підібрані цікаві об’єкти для екологічного туризму та проведено просвітницьку роботу серед населення щодо збереження вікових дубів та інших вікових дерев. 

За підсумками журі проектна робота Громової Дарини «Вікові дуби – жива спадщина рідного краю» отримала ІІ місце, а також була визнана найкращою за рішенням юніорського журі 

   

 

 

Вітаємо Дарину та бажаємо подальших творчих успіхів і нових цікавих проектів!      

 
Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму серед учнів 12-15 років

16-18 травня 2017 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Національної академії наук України провів Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму серед учнів 12-15 років.

Мета конкурсу - підтримка дослідницько-експериментальної діяльності учнів, які мають досвід роботи в галузях природничих наук і досягли певних результатів у галузі винахідництва та раціоналізаторства.

У складі учасників від Київської області були вихованці Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості  учнівської молоді, учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які стали переможцями заочного етапу конкурсу і отримали право представити свої науково-дослідні роботи у фіналі: Лук’яненко Лілія, Романюк Марія, Громова Дарина,.

За підсумки фінального етапу:

Лук’яненко Лілія – ІІ місцеу секції «Біологія» та приз глядацьких симпатій;

Громова Дарина – ІІ місцеу секції «Науки про Землю» та приз глядацьких симпатій;

Романюк МаріяІІ місце у секції «Біологія».

Переможців підготувала - Фоміна Олена Леонідівна, керівник гуртка-методист Києво-Святошинського РЦЕНТУМ.

 

Вітаємо нашу команду з високими результатами і бажаємо подальших успіхів!

 Корисні посилання