logo


Вихованці
Вітаємо команду переможців Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» !

05-07 листопада 2019 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходив фінальний етап щорічного Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи». Учні та студенти, що мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук, мали змогу представити свої проекти.

Конкуренція була дуже великою вже у півфіналі: з понад 400 поданих проектів журі відібрало менше половини. До фіналу потрапили наукові роботи вихованців гуртка «Екологи-краєзнавці» Києво-Святошинського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учнів Новосілківського академічного ліцею «Ерудит»: Лук’яненко Лілії, Іщенко Віталіни, Ребенко Єгора та Юрченко Тараса.

В нелегкій боротьбі наші вихованці змогли довести, що саме вони є найкращими дослідниками! І ось результати:

  • Лук’яненко Лілія – І місце,
  • Іщенко Віталіна – І місце,
  • Ребенко Єгор – ІІІ місце + Переможець номінації «Глядацькі симпатії», Юрченко Тарас – володар спеціального призу від музею популярної науки і техніки «Експериментаніум».  

Керівник команди, Олена Леонідівна Фоміна, отримала подяку за підготовку учнів до конкурсу.

Вітаємо нашу команду з перемогою у Всеукраїнському конкурсі та бажаємо їм подальших цікавих досліджень та творчих успіхів!

 
Підведено підсумки щорічної Всеукраїнської акції "День зустрічі птахів"

Переможцями в номінації: «Агітаційна робота» стали вихованці Центру:

ІІ місце:

Гамузинський Василь та Ребенко Єгор, учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської РДА, вихованці  гуртка "Друзі природи", керівник Фоміна Олена Леонідівна.

Подякою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України  за залучення учнівської молоді до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до тварин Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів" Фоміну Олену Леонідівну, керівника гуртка "Друзі природи".

 

 
Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму серед учнів 12-15 років

 З 24 по 26 квітня 2019 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Національної академії наук України провів Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму серед учнів 12-15 років.

Мета конкурсу - підтримка дослідницько-експериментальної діяльності учнів, які мають досвід роботи в галузях природничих наук і досягли певних результатів у галузі винахідництва та раціоналізаторства.

У складі учасників від Київської області були вихованці Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості  учнівської молоді, учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації, які перемогли у заочному етапі та вибороли право представляти свої роботи у відкритому стендовому захисті проектів, а саме: Лук’яненко Лілія, Іщенко Віталіна, Ребенко Єгор, Юрченко Тарас, Кожемяків Олексій, Савенок Діана. Координатор проектів: Фоміна Олена Леонідівна.

 

За підсумки фінального етапу всі учасники стали переможцями у своїх секціях: Савенок Діана – І місце у секції «Хімія», Лук’яненко Лілія, Іщенко Віталіна – ІІ місце у секції «Біологія», Ребенко Єгор – ІІ місце у секції «Прикладна екологія», Юрченко Тарас, Кожемяків Олексій – ІІ місце у секції «Інженерні науки».

Вітаємо нашу команду з високими результатами і бажаємо подальших успіхів!

 
Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Юний дослідник”

27 березня 2019 року на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»  відбувся очний тур  ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

33 учня із закладів загальної середньої освіти та  позашкільної освіти  представляли свої роботи в очному турі обласного етапу конкурсу. Серед них і вихованці Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді - Поліна Жосан та Захарій Москалець.

За результатами конкурсу:

- Москалець Захарій посів ІІ місце в номінації "Рослини навколо нас" з роботою "Екологічні особливості рослин напівпаразитів";

- Жосан Поліна посіла ІІІ місце в номінації "Охороно здоров"я" з роботою "За здоров"ям до бджоли"

 

 
Про підсумки Всеукраїнсаького конкурсу досягнень юних зоологів-тваринників

  З 30 січня по 01 лютого 2019 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України провів Всеукраїнський етап виставки-конкурсу досягнень юних зоологів-тваринників.

 Мета конкурсу - підтримка дослідницько-експериментальної діяльності учнів, які мають досвід роботи з зоології і тваринництва та досягли в цих галузях певних результатів.

 У складі команди від Київської області були вихованці Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які стали переможцями заочного етапу конкурсу у секції «Зоологія» і отримали право представити свої науково-дослідні роботи у фіналі: Ребенко Єгор, Гамузинський Василь та Дроздівська Анастасія.

В нелегкій конкурентній боротьбі, за підсумки фінального етапу конкурсу, Дроздівська Анастасія посіла ІІІ місце у секції «Зоологія», а Ребенко Єгор та Гамузинський Василь отримали відзнаки фіналістів Всеукраїнського етапу конкурсу. Учнівську делегацію від Київської області підготувала Фоміна Олена Леонідівна, керівник гуртка-методист Києво-Святошинського РЦЕНТУМ, вчитель Новосілківської школи І-ІІІ ступенів.

Вітаємо нашу команду з високими результатами і бажаємо подальших творчих успіхів!

 Корисні посилання