logo


Підсумки заходів
Про підсумків районної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Відповідно до плану обласних масових заходів Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, плану роботи відділу освіти та Києво-Святошинського районного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді у грудні-січні проведено районний етап новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція», у якій  взяли участь 10 загальноосвітніх закладів району та  гуртки РЦЕНТУМ.

Метою та завданнями виставки є пропаганда серед учнівської молоді бережливого ставлення до хвойних насаджень; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь та навичок  по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

На підставі висновків журі:

Детальніше...
 
Про підсумки обласного конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років)

На конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) були представлені роботи 70 дітей – учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти міст та районів області. Конкурс проводився за 5 секціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Народознавство та краєзнавство», «Охорона здоров’я».

«Тваринний світ»

І місце

Москалець Захарій,вихованець Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота «Морфологічні та екологічні особливості хлібних жуків», керівник Фоміна О.Л.;

«Народознавство та краєзнавство»

ІІІ місце

Жосан Поліна, вихованка Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота

«Україна – «медова» країна», керівник Чапигіна О.А.

 Корисні посилання