logo


Екоцентричне світобачення - частина нашої психологічної роботи

У нашому Центрі триває природоохоронна робота: ми докладаємо зусиль, щоб зберігати першоцвіти. І щовесни широко проводимо роз’яснювальну роботу серед вихованців,школярів та громади м.Боярки.

Нещодавно нас відвідали вихованці психологічного гуртка «Пізнай себе», який працює на базі Боярської спецшколи-інтернат. Діти не просто уважно роздивились ділянки, на яких ми вирощуємо першоцвіти, а й зрозуміли ЧОМУ саме їх потрібно охороняти! Це була бесіда про нашу турботу і поважне ставлення до навколишнього; необхідність піклуватися не лише про себе, а й про наступні покоління; місце людини у світі живої природи і особистий внесок кожного у його збереження (відповідальне ресурсокористування). Екоцентричне світобачення – це основа конгруентного буття та психологічного благополуччя людини. Тож, на наших зустрічах ми вчимо дітей того.

А також, вихованці,  вже традиційно, завітали до наших маленьких звіряток на пухнасті гостини і «обнімашки». Та у теплицю, в якій ми зберегли від морозної зими багато рослини, що дуже люблять тепло і сонечко.

Завітайте і ви до нас, щоб насолодитися дотиком до природи і відчути себе центром спокою і затишку :)

 

Корисні посилання