logo


Оголошено Всеукраїнський заочний тематичний конкурс «День рослин – 2019»

   В рамках проведення Міжнародного дня рослин в Україні Національний еколого-натуралістичний центр учнівської  молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Інститутом харчової біотехнології та геноміки НАН України, арт-студією «Борщ» оголошують Всеукраїнський заочний тематичний конкурс «День рослин – 2019».

  До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів професійно-технічної, загальної середньої та позашкільної освіти  віком від 12 до 18 років включно, які цікавляться біологією рослин або просто захоплюються прекрасним і різноманітним зеленим світом.

Категорії Конкурсу:

І. Категорія «Малюнок»:

  • Номінація «Ботанічна ілюстрація».

Ботанічна ілюстрація може бути виконана в будь-якій техніці на папері формату А4 або А3. На ній зображується узагальнений вигляд рослини, передається інформація про її природні характеристики та ознаки, особливості будови (жилкування, кількість пелюсток і т.д.). Ботанічна ілюстрація може включати як загальний вигляд рослини, так і її елементи; обовʼязково супроводжується підписами.

  • Номінація «Рослинний орнамент».

Орнамент може бути зображеним в колі, в квадраті, в смужці і т.д. та виконаним будь-якими художніми засобами (олівці, фарби, фломастери, туш і т.д.) на папері формату А4, А3.

  • Номінація «Квітка з легенди».

Потрібно представити сюжет на тему легенди про будь-яку рослину. Виконується на папері формату А4, А3 будь-якими художніми засобами.

ІІ. Категорія «Флористична картина».

На конкурс подається картина в стилі пресованої флористики – ошибана. Формат А4, А3.

ІІІ. Категорія «Ботанічний кросворд».

Кросворд (класичний, чайнворд та ін..) повинен бути охайно виконаний на трьох аркушах паперу формату А4 та роздрукований: на 1-му аркуші – етикетка роботи, на другому – назва та схема кросворда, на третьому – запитання і відповіді в дужках (TimesNewRoman, кегль 12). Кросворд слід створювати за певною темою, яка відображається у його назві; кількість запитань – не менше 10.

ІV. Категорія «Лірика. Поезія весни».

Включає авторські віршовані твори за тематикою. Вимоги до електронних матеріалів: обсяг до 3 сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт «Times New Roman», 14 кегль, інтервал – одинарний; параметри сторінки: формат А4 (орієнтація портретна) з полями: верхнє, нижнє, ліве, праве – 20 мм, без нумерації сторінок. На першій сторінці розмістити етикетку.

Роботи приймаються до 1 квітня 2019 року за адресою Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді: м. Боярка, вул. Хрещатик, 76.

До кожної роботи додається етикетка: назва роботи; категорія та номінація; інформація про автора – ПІБ (повністю), вік, клас/гурток, повна назва закладу освіти (без скорочень); електронна адреса або телефон для зворотнього зв’язку (обов’язково); інформація про керівника – ПІБ (повністю), посада та місце роботи. Для робіт у категорії «Малюнок» та «Флористична картина» етикетка розміром 15×10 см роздруковується та прикріплюється на зворотній стороні; у категоріях «Ботанічний кросворд» та «Лірика. Поезія весни» подається на 1-й сторінці документа. Учасник може подати до 3-х робіт у кожній номінації.

Розгляду не підлягають роботи, виконані або надані без дотримання умов конкурсу та вимог до робіт.

Довідки за телефоном: 045 98 40-279; 097 416 72 86.

 

Корисні посилання