logo


Всеукраїнський фестиваль «Україна-сад»

З 3 по 5 жовтня 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходив Всеукраїнський дитячий фестиваль «Україна-сад», в якому взяли участь делегації з 9 областей України. Київську область на фестивалі представляли вихованці Києво-Святошинського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: Каюк Ліна, Романюк Марія, Кухарський Юрій. Керівники делегації: Фоміна О.Л. та Данілова О.М.

У перший день 3 жовтня фестивалю відбулась виставка-презентація досягнень творчих учнівських об’єднань, де діти виступили з доповідями про розвиток садівництва в своїх регіонах.  4 жовтня було проведено цікаву екскурсію в формовий сад Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України, де кандидат біологічних наук Скрипченко Надія Василівна ознайомила юних садівників з новими видами та сортами, а саме: азіміна, хурма віргінська, каштан їстівний, айва, актинідія, зізіфус та кизил. В цей же день, після обіду, відбулась науково-практична конференція та захист дослідницьких робіт. А ввечері на всіх учасників фестивалю чекала чудова вистава у театрі Івана Франка. 5 жовтня відбулись майстер-класи по вегетативному розмноженню рослин та трудова акція «День саду». Одночасно учнівська молодь відвідала Головний військово-медичний клінічний госпіталь де передала героям України особисто вирощену фруктову продукцію.

 

 

За результатами всіх конкурсних завдань, які виконали учасники фестивалю, команда Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді отримала високі бали і посіла ІІ місце! Крім того в особистому заліку призові місця дістались: Каюк Ліні – ІІ місце за представлення результатів досліджень в садівництві, Романюк Марії - ІІ місце за представлення результатів досліджень в садівництві, Кухарському Юрію - ІІ місце за представлення результатів досліджень в садівництві. А ще, Каюк Ліна взяла участь у науково-практичній конференції та  виборола ІІІ місце за представлення роботи «Сучасні методи захисту яблуні від шкідників та екосистема саду».

Вітаємо нашу команду з високими результатами на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Україна-сад» і бажаємо подальших успіхів у дослідницькій діяльності!

 

Корисні посилання