logo


Умови проведення районного етапу Всеукраїнської трудової акції “ПАРАД КВІТІВ БІЛЯ ШКОЛИ”

(благоустрій територій, закладка та створення на території навчального закладу газонів, квітників, розаріїв та клумб різних типів, збільшення видового та кількісного складу квітниково-декоративних рослин в зовнішньому озелененні шкіл та позашкільних закладів)

Мета та завдання акції

Головною метою акції є формування екологічної культури особистості та відповідільності за збереження природного середовища перед майбутніми поколіннями, активізація пізнавальної, творчої, просвітницької та трудової діяльності учнівської молоді, покращення зовнішнього озеленення навчальних закладів.

Завдання акції:

  1. Активізація роботи загальноосвітніх закладів по благоустрою та покращення стану їх зовнішнього озеленення;
  2. Спрямування зусиль навчальних закладів на спільні практичні дії по оздоровленню навколишнього середовища та благоустрою прилеглої території;
  3. Розвиток в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються;
  4. залучення учнівської молоді до озеленення та впорядкування території навчальних закладів та закладів соціальної сфери;
  5. залучення дітей та підлітків до розробки проектів озеленення навчальних закладів та практичне впровадження цих проектів.

Розділи акції

Акція проводиться у чотири етапи ( орієнтовно з березня по жовтень):
1 етап: передбачає планування території навчального закладу; проведения інвентаризації існуючих зелених насаджень з урахуванням складу, віку, розмірів, стану і характеру їх розміщення.
2 етап: ознайомлення з сучасними технологіями в галузі ландшафтного дизайну та зеленої архітектури, вивчення нових видів і сортів декоративних рослин та створення проекту озеленення навчального закладу.
3 етап: збагачення видового складу квітниково-декоративних рослин на території закладу і підготовка території до закладки проекту.(висів насіння, догляд за сходами тощо).
4 етап (основний): передбачає практичне втілення створеного проекту озеленення навчального закладу.

Участники акції

До участі в акції запрошуються загальноосвітні школи, школи –інтернати, дошкільні та позашкільні навчальні заклади.

Критерії визначення переможців

Участники конкурсу оформляють результати роботи у вигляді звітів, альбомів, фото- кінорепортажів або в будь-якому іншому вигляді, що найкраще розкриває зміст виконаної роботи.
Матеріали подаються до районного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді не пізніше 15 жовтня поточного року.

Відзначення переможців

За підсумками журі кращі учасники акції будуть відзначені грамотами, подяками.

 

 

Корисні посилання