logo


Умови проведення природоохоронної акції "Ліси для нащадків"

1. Загальні положення

1.1.Районний етап Всеукраїнської акції “Ліси для нащадків” (далі – акція) проводиться відділом освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації та Києво-Святошинським районним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

1.2. Акція передбачає в період осінніх та весняних лісокультурних робіт посадку лісу за участю учнівської молоді, вихованців учнівських лісництв.

2. Мета і завдання акції

2.1. Головною метою акції є виховання господаря, здатного працювати в умовах ринкової економіки, формування творчої працелюбної особистості, економічної та екологічної культури учнів, привернення уваги органів влади, громадськості до екологічних проблем.

2.2.Завданнями акції є:

- розвиток екологічної свідомості особистості;

- оволодіння сучасними технологіями вирощування лісових культур, садивного матеріалу;

- створення нових лісів, лісових смуг, лісопарків, скверів та інших об’єктів зеленого будівництва;

- ознайомлення з сучасними формами господарської діяльності;

- залучення до дослідницької діяльності з лісівництва;

- об’єднання зусиль лісогосподарських підприємств, наукових і освітніх закладів з метою створення умов для допрофесійної підготовки учнів в галузі лісництва;

- закладання лісорозсадників, шкілок у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, лісництвах, на присадибних ділянках.

3. Розділи акції

3.1. “Насіння – сіянець – шкілка” – передбачає збір і висівання насіння лісових дерев і чагарників, закладання лісорозсадників та шкілок.

3.2. “Зелене живцювання” – включає в себе різноманітні способи вегетативного розмноження лісових культур сучасними районованими породами.

3.3. “Висаджуємо ліс” – основний розділ акції, в якому проводяться агротехнічні заходи з підготовки грунту та висаджування сіянців і саджанців.

3.4. “Ліси для нащадків” – підсумковий розділ, який включає облік посадженого та аналіз навчально-виховної діяльності учнівської молоді, зайнятої в конкурсі.

4. Учасники акції

4.1. До участі в акції запрошуються учнівські колективи, учнівські лісництва закладів освіти, гуртки юних лісівників, ланки юних лісівників, клуби, родинні колективи.

4.2. На розгляд журі подаються роботи з додатками, які найповніше відображають хід акції.

5. Умови участі у акції

5.1. На розгляд журі подаються роботи з додатками, які найповніше відображають хід акції.

5.2. Для участі в акції необхідно подати узагальнені матеріали не пізніше 13 листопада 2017 року на адресу Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді:  м. Боярка, вул. Хрещатик, 76.

6. Підведення підсумків акції

6.1. Переможці акції будуть нагороджені грамотами відділу освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації.

6.2. Кращі матеріали будуть направлені для участі у обласному етапі Всеукраїнської акції “Ліси для нащадків”.

7.3. Підсумки акції висвітлюються на сайті Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

 

Корисні посилання