logo


Умови проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

Районний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» (далі фестиваль) – щорічний конкурс творчої майстерності учнівської молоді, проводиться з метою формування екологічної культури особистості, розвитку естетичних смаків школярів, їх підготовки до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем та процесів, що відбуваються в довкіллі.

Учасники фестивалю

До участі у фестивалі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл, вихованці гуртків позашкільних НЗ, що мають наробки у створенні фото-слайдо- та відео матеріалів.

Порядок і термін проведення

Районний етап фестивалю проводиться щорічно. Терміни проведення визначаються НЕНЦ

Конкурс робіт учасників у номінаціях:

 1. кращий відеофільм;
 2. кращий відеоролик;
 3. кращий слайд-фільм;
 4. краща фоторобота

 Тема фестивалю визначається щорічно організаційним комітетом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

 Вимоги до конкурсних робіт

 1. Для участі у конкурсі робіт у номінації "Кращий відеофільм" учасник повинен представити відеофільм на тему Фестивалю, виконаний українською або російською мовою. Відеофільм повинен бути записаний на диск CD-R або CD-RW  або DVD-R, DVD-RW. Програма для запису -  Windows Move Maker, формат AVI, MPEG4. Тривалість відеофільму до 15 хв.
 2. Технічні вимоги до робіт у номінації "Кращий відеоролик (відеокліп)" аналогічні до вимог відеофільму. Тривалість відеоролика до 7 хв.
 3. Для участі у конкурсі робіт у номінації "Кращий слайд-фільм" учасник представляє слайд-фільм на тему Фестивалю, записаний на диск  CD-R або CD-RW. Програма для запису - Power Point.  Кількість 20 слайдів за єдиною тематикою.
 4. Для участі у конкурсі робіт у номінації  "Краща фоторобота" учасник представляє комплект із 5 односюжетних кольорових або чорнобілих фотографій на тему Фестивалю. Розмір фотографій - формат А4 (24-30 см).
 5. До конкурсних робіт додається інформація, в якій зазначаються такі дані:
 • прізвище, імя, по батькові автора;
 • вік автора, клас;
 • найменування навчального закладу, який представляє автор;
 • назва роботи;
 • коротка анотація на роботу;
 • місце проживання автора;
 • контактний телефон.

Підведення підсумків

Переможців фестивалю визначає журі з кожної номінації окремо та нагороджуються грамотами відділу освіти та РЦЕНТУМ. Роботи переможців будуть надіслані для участі в обласному етапі конкурсу.

Роботи на участь у конкурсі подаються  в терміни відповідно до плану проведення  масових заходів РЦЕНТУМ на адресу районного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді: м. Боярка, вул. Хрещатик, 76

Тел. для довідок 045 (98) 4-02-79

 

Корисні посилання