logo


Сільськогосподарський відділ

      Один із  напрямів  роботи  Центру - сільськогосподарський.

      Головними завданнями, якого є:

  • активізація пізнавальної та науково-дослідницької  діяльності  вихованців;
  • формування наукової  еліти в галузі сільського  господарства;
  • трудове виховання учнівської молоді, формування дбайливого ставлення до землі;
  • підготовка до свідомого вибору професії.

     Гуртки сільськогосподарського відділу: "Юні рослинники", "Юні садівники", "Юний вершник", "Зоологи-тваринники", "Юні квітникарі", "Знавці лікарських рослин".

     Формування творчої наукової елітитрудове виховання  ефективно реалізується на навчально-дослідній земельній ділянці Центру еколого-натуралістичної творчості, яка є місцем проведення навчальних і практичних занятьдослідницько-експериментальної роботи.

   

       Навчально-дослідна земельна ділянка  має такі відділки: польових та овочевих культур, плодово-ягідний, колекційний, квітко-декоративний, дендрологічний, зоолого-тваринницький та закритий ґрунт.

      У відділку польових та овочевих культур у системі сівозміни вирощуються зернові, просапні, кормові, овочеві культури районованих та перспективних сортів.

     У плодово-ягідному відділку вирощуються кращі сорти плодових та ягідних культур, зокрема яблуні, груші, сливи, вишні, черешні, абрикоси, кизилу  та смородини  чорної.

    Зоолого-тваринницький відділок представлений учнівською фермою “Фазендушка” та  живим куточком, які є базою для проведення занять гуртка “Юні зоологи-тваринники”. Крім того у відділку є стайня, де працює гурток “Юний вершник”

Закритий грунт (теплиця та парники) дає можливість безперервно проводити практичні заняття та експериментально-дослідницьку роботу протягом року. Учні знайомляться з азами ведення тепличного та парникового господарства, отримують практичні навички з агротехніки вирощування розсади овочевих та декоративних рослин.
  
Тут працюють юні квітникарі, юні рослинники,  овочівники, генетики та агрохіміки.
 

Корисні посилання