logo


Мережа гуртків на 2018-2019 навчальний рік

№ з/п

Назва гуртка

К-сть

груп

Керівник гуртка

Місце проведення

1.

Екодизайн

 

2

Лавренюк Алла Вікторівна

НВК "Колегіум-Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3", РЦЕНТУМ

2.

Юний вершник

5

Яременко Галина Миколаївна

РЦЕНТУМ

3.

Бісероплетіння

4

Черненко Людмила Михайлівна

НВК «Гімназія»

4.

Здоров’я людини та довкілля

Технічне моделювання

4

2

Чапигіна Олена Анатоліївна

Боярська ЗОШ І-ІІІ ст.  №4

 Боярська ЗОШ І-ІІІ ст.  №4

5.

Зелена економіка

2

Малишева Тетяна Василівна

Боярська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4

6.

Юні зоологи

Вишивка стрічкою

2

2

Галєєва Інна Валеріївна

РЦЕНТУМ

7.

Гурток «Пізнай себе»

1

1

Малишева Катерина Геннадіївна

РЦЕНТУМ

Спецшкола-інтернат для слабозорих дітей

8.

Іппотерапія

4

Щавінська Ольга Дмитрівна

РЦЕНТУМ

9.

Друзі природи

2

Антіпова Наталія Григорівна

Петропавлівсько-Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст.

10.

Юні екологи

2

1

Семенов Владислав Миколайович

Білогородська ЗОШ І-ІІІ ст.  №2

Білогородська ЗОШ І-ІІІ ст.  №1

11.

Екологи-краєзнавці

Друзі природи

1

1

Фоміна Олена Леонідівна

Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ст.

12.

Людина і довкілля

2

Шалабай Наталія Олександрівна

НВК "Колегіум-Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3"

13.

Етновалеологія

1

Ткаченко Ірина Павлівна

Юрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

14.

Юні виноградарі

«Берегиня»

1

1

Данілова Ольга Миколаївна

Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ст.

15.

Люби і знай свій рідний край

1

1

Ольбішевська Ірина Анатоліївна

Мих.-Рубежівська ЗОШ І-ІІІ ст.

на базі Дмитрівського Будинку культури

16.

Екологічний театр

2

Вікулова Тетяна Петрівна

Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

17.

Юні квітникарі

3

Калуга Світлана Вікторівна

Малютянська ЗОШ І-ІІ ст.

18.

Бісероплетіння

2

Царьова Валентина Степанівна

Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

19.

Біологія рослин

1

Пінєвич Олександр Анатолійович

Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ст.

20.

Пізнаємо рідний край

2

Павлович Ольга Сергіївна

Забірська ЗОШ І-ІІІ ст.

21.

Юні квітникарі

1

Мельник Світлана Геннадіївна

Княжицька ЗОШ І-ІІ ст.

22.

Основи технічного моделювання

2

Васкевич Ольга Євгенівна

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

23.

Природа рідного краю

        2

Ковальова – Смолієвська Лілія Всеволодівна

на базі Білогородського Будинку культури

24.

Біологія тварин

1

Дубас Лариса Вікторівна

Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ст.

25.

Екологічний театр

2

Дашкевич Валентина Олександрівна

НВК "Колегіум-Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3"

26.

Юні валеологи

2

Лисенко Оксана Олександрівна

Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3                                    

27.

Природа рідного краю

        2

Нагорняк Леся Василівна

Лісниківська ЗОШ І-ІІІ ст.

28. Юні квітникарі Пономаренко Тетяна Борисівна Святопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

Корисні посилання